…VÁŠ MODELÁŘSKÝ SVĚT

 

Dopravní podmínky

Zboží odesíláme do 24 – 48 hodin od zaúčtování platby na náš účet (v pracovních dnech). Na dobírku odesíláme zboží do 24 hodin. V nenadálých případech může dojít k prodloužení dodací doby, v těchto situacích budeme kupujícího vždy informovat. Cena zásilky je vždy uvedena v objednávkovém formuláři.

Zboží je zasíláno Českou poštou nebo Expresní přepravní společnost PPL. Při koupi vícero předmětů je účtováno jedno poštovné.

Při nákupu zboží nad 3 000 Kč je u přepravní společnosti PPL poštovné zdarma (pouze v ČR).

 

 

 


   

PPL je přepravní společnost, která dopraví Vámi vybrané zboží, až k Vám domů kdekoliv v České republice. Zboží je dopraveno do 24 hodin od expedice.

Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice.

Možnost volby VEČERNÍHO DORUČENÍ od 17 až do 21 hodin ve vybraných lokalitách. Seznam lokalit naleznete na www.ppl.cz.

Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je vybaven každý řidič PPL.

Den před doručením zásilky Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu.

Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím našeho webu www.pplbalik.cz.

V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení.

Řidič PPL Vás bude v den doručení zásilky kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo, aby dohodl podrobnosti předání.

V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den.

Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL.

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách www.ppl.cz, prostřednictvím mobilního webu http://m.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací PPL CZ pro iPhone nebo Andriod (ke stažení na webu PPL)

Na stránkách www.ppl.cz lze využít harmonogram doručování s nejpravděpodobnějším časem doručení Vaší zásilky, dle PSČ doručení.

 

Obecné informace 

 

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu

Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad

Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči

Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní

Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení

 

 Cena dopravy

 

Cena dopravy a pojištění PPL firemní balík je 120 Kč

Cena dopravy a pojištění PPL soukromý balík je 120 Kč

Cena dopravy a pojištění PPL Exportní balík Polsko je 260 Kč

Cena dopravy a pojištění PPL Exportní balík Slovensko je 260 Kč

Cena dobírky je 0 Kč (připočítává se k ceně dopravy)

 

 


 

 

Prostřednictvím České pošty nelze odesílat zboží delší než 1 m. 

Balík Do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

 

Balík Na poštu

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Proč je Balík Na poštu tak výhodný? Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

 

Cena dopravy

Cena dopravy a pojištění je 209 Kč

Cena dobírky je 0 Kč (připočítává se k ceně dopravy)

 


 Kontrola zásilky při převzetí od přepravní služby

 

I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k vám přijde balík poškozen. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásilky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu 778 745 045. Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat e-mailem prodávajícímu. Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

 

Máte-li jakékoli dotazy, prosím kontaktujte nás telefonicky nebo e-mail.

 

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akční nabídka

Doprava

Obchod RC Dragon umožňuje svým klientům více možností dopravy a platby. Více informací o dopravě naleznete zde.

PPL Zakladni dvoubarevna varianta vyskova W